MODERN

DLACZEGO POWSTAŁA

Akademia Tańca MODERN?

Akademia Tańca MODERN powstała z wieloletniej pasji do tańca praktykowanego przez nas – Anię i Marcela – jej założycieli.

Mamy ogromną chęć dzielenia się tą pasją zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi, którzy możliwe że dopiero teraz mają możliwość spełniać swoje marzenia z dzieciństwa lub dopiero teraz zaczęli myśleć nad zapisaniem się na zajęcia taneczne.

NASI PROWADZĄCY

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

 

.

 

.

Anna Żelaśkiewicz

Anna Żelaśkiewicz prowadzi zajęcia z tańca współczesnego i jazzu, pochodzi z Jeleniej Góry i to tam stawiała pierwsze kroki w tańcu.

Taniec od najmłodszych lat był i nadal jest dla niej niezwykle ważny. Jest zwolenniczką podejścia, że zawsze można być lepszym, dlatego cały czas szkoli się zarówno na warsztatach, jak i zajęciach regularnych oraz trenując samodzielnie.

W ciągu ostatnich trzech lat prowadziła zajęcia z jazzu, tańca współczesnego i rozciągania dla dzieci i dorosłych we Wrocławiu. Wcześniej prowadziła zajęcia taneczne dla młodzieży w Jeleniej Górze.

Jej choreografie były nagradzane i zdobywały miejsca na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Marcel Hryniuk

Marcel Hryniuk prowadzi zajęcia z tańca współczesnego, jazzu oraz akrobatyki od 5 lat. Aktualnie pracuje w Jeleniej Górze oraz we Wrocławiu jako trener akrobatyki i nauczyciel tańca. Jego podopieczni osiągają bardzo dużo sukcesów i stają na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych. 

Sam trenuje taniec i akrobatykę od najmłodszych lat. Na swoich zajęciach stawia na budowanie dyscypliny, jednocześnie podkreślając wartość czerpania przyjemności z tańca. Marcel cały czas czynnie się doszkala zarówno jeżdżąc na warsztaty taneczne, jak i trenując samodzielnie. Jego choreografie zarówno solowe, w duetach oraz grupowe zdobywały miejsca na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Anna Hryniuk

Anna Hryniuk prowadzi zajęcia z tańca współczesnego, modernu i jazzu.

Taniec od najmłodszych lat był i nadal jest dla niej niezwykle ważny. Jest zwolenniczką podejścia, że zawsze można być lepszym, dlatego cały czas szkoli się zarówno na warsztatach, jak i zajęciach regularnych oraz trenując samodzielnie.

W ciągu ostatnich siedmiu lat prowadziła zajęcia oraz warsztaty z jazzu, tańca współczesnego i rozciągania dla dzieci i dorosłych we Wrocławiu,  Jeleniej Górze i Bolesławcu. Jest jedną z założycieli i współtwórców i nauczycieli w Akademii Tańca Modern w Bolesławcu oraz Modern & Acro HOME w Jeleniej Górze. 

Jej choreografie były nagradzane i zdobywały miejsca na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Marcel Hryniuk

Marcel Hryniuk prowadzi zajęcia z tańca współczesnego, jazzu oraz akrobatyki od 6 lat. Aktualnie pracuje w Jeleniej Górze oraz w Bolesławcu jako trener akrobatyki i nauczyciel tańca. Jego podopieczni osiągają bardzo dużo sukcesów i stają na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Sam trenuje taniec i akrobatykę od najmłodszych lat. Na swoich zajęciach stawia na budowanie dyscypliny, jednocześnie podkreślając wartość czerpania przyjemności z tańca. Marcel cały czas czynnie się doszkala zarówno jeżdżąc na warsztaty taneczne, jak i trenując samodzielnie.

Jest drugim razem z Anną Hryniuk założycielem, współtwórcą i nauczycielem Akademii Tańca Modern w Bolesławcu oraz Modern & Acro HOME w Jeleniej Górze.

Jego choreografie zarówno solowe, w duetach oraz grupowe zdobywały miejsca na podium na ogólnopolskich zawodach tanecznych.

Z miłości do tańca

Zależy nam

Zależy nam na autentyczności zarówno nas, jak i naszych zajęć, dlatego w naszej ofercie znajdziecie style taneczne, które są nam obydwojgu najbliższe – taniec współczesny, jazz, modern oraz akrobatykę, która od wielu lat jest ogromną pasją naszego Marcela. Chcielibyśmy, aby dzięki nam style te stały się bardziej popularne i powszechne w naszym regionie.

AniaMarcel_full_20_

Misja szkoły

Naszą misją jest przekazywanie wiedzy dotyczącej tańca i akrobatyki osobom w różnym wieku. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie rozwijali się i byli coraz lepszymi tancerzami, jednocześnie budując swoją pasję do tańca i akrobatyki.

testimonials

What People Say

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam volutpat non urna non porttitor. Aliquam scelerisque congue rutrum. Aliquam placerat enim nec purus porttitor pharetra.